3 günde hızlı yağ yakın

Fazla kilolardan yağlardan kurtulduğunuzda kendinizi daha rahat hissedersiniz. Bir akşam dışarı yemeğe çıktığınızda ölçüyü kaçırabilirsiniz. Ancak o tükettiğiniz gıdalar yağ olarak vücudunuzda kalmadan hemen yakmanız gerekmektedir.

Formda kalmak için sağlıklı beslenmekte her zaman fayda vardır. Ancak arada yaptığınız kaçamaklardan da kurtulmanız gerekiyor. Sağlıklı yaşamak için her zaman yediklerinize dikkat etmelisiniz.

3 günlük detoks programıyla ölçüyü kaçırdıysanız hızlı yağ yakmaya başlayın. Uzmanların önerdiği 3 günlük detoks;

1. Gün

Sabah uyandığınızda 1 bardak limonlu su içerek güne başlayın. Tüm gün taze sıkılmış meyve ve meyve salatası tüketin.

Tüketeceğiniz meyve salatası 1 adet yeşil elma, 2 dilim ananas ve 2 kivi. Aralar da ise 2 dilim çavdar ekmeği tüketin. Bütün gün boyunca 8 bardak limonata için.

Limonata malzemeleri: 2 yemek kaşığı limon suyu, 1 yemek kaşığı şekersiz marmelat, çok az kırmızı biber. Bu karışımdan sekiz bardak tüketin.

2. Gün;

Sabah kahvaltısı olarak 1 yeşil çay, 2 dilim kızarmış ekmek, 2 ceviz ve 1 havuç. Bolca yeşillik tüketebilirsiniz.

Öğlen ise 2 adet katı yumurta, haşlanmış ıspanak ve 1 domates

Akşam yemeğinizde 200 gram biftek, yeşil salata

Aralarda 10 bardak su ve 4 fincan yeşil çay

3. Gün

2 dilim ananas meyve salatası ve 1 yeşil elma ile güne başlayın. Aralarda çavdar ekmeği tüketin ve 10 bardak limonata suyu için.

Öğlen barbunya, 2 kabak, 1 havuç, sarımsak ve 3 adet soğan. Tatlandırmak isterseniz kurutulmuş sebze ekleyin tuz ilave edin ve 1 litre su ekleyerek çorbanızı yapın

Akşam için de aynı çorbayı tüketin. Acıkırsanız aralarda çavdar ekmeği yiyebilirsiniz. 2 dilimi aşmayacak şekilde. 10 bardak su ve 4 bardak yeşil çay.

Yağ yakıcı özel karışım:

Greyfurt suyu 1 adet, Kök zencefil ve yarım dal maydanozu blenderdan geçirerek tüketin.

Yorum yapın